Какво е рай?
- Раят е там, където полицаите са англичани, за трапезата ни се грижат италианки, колите ни ремонтират немци, гаджетата ни са французойки, а организацията - швейцарска.
А какво е ад?
- В него полицаите са немци, готвачите - англичани, автомонтьорите - французи, любовниците - швейцарки, а организацията - италианска.
Това е писмо на щастието! Най-после няма нужда никъде да го препращаш!
Щастието дойде при теб с това писмо, отпусни се и се наслаждавай.
Но само да почнеш да го препращаш, щастието ще си замине от теб, а при теб ще се върне онзи зъбобол. А хората, на които го препратиш, завинаги ще странят от теб! Никога не го прави!