Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Това е писмо на щастието! Най-после няма нужда никъде да го препращаш! Щастието дойде при теб с това писмо, отпусни се и се наслаждавай. Но само да почнеш да го препращаш, щастието ще си замине от теб, а при теб ще се върне онзи зъбобол. А хората, на които го препратиш, завинаги ще странят от теб! Никога не го прави!
Програмисти 3,520 прегледа
Следващ →

Още вицове

Още си спомням как мама ме заведе на училище за първия учебен ден... И как тате ме отнесе след абитурентската вечер... В новогодишната вечер. Мъж казва на жена си: — Трябва да ти върви през следващта година! — Защо? — Следващата година е годината на кучето, и като истинска кучка ще ти върви! Началник пътува командировка със своята секретарка в едно купе. Тя е на горното легло, той на долното. По някое време тя слиза и го буди: - Измръзнах, не може ли да ми вземете още едно едеяло? - Хайде тази нощ да се правим, че сме женени! - Ок, хайде. - Тогава отиди сама да си вземеш проклетото одеяло! В училище Иванчо казва на Марийка: - Марийке дай ми твоя химикал, а аз ще ти дам моя. - Защо бе Иванчо? - Ами моя прави много грешки. В гората бандити ограбили ловец. В полицията го питат: — Не можахте ли да се защитите по някакъв начин? — Какво можех да направя? – обидил се ловецът. – И двете ми ръце бяха заети – в едната държах нож, а в другата – пушка!