Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една блондинка,след 10-годишен труд в публичен дом,един ден седнала и се разплакала.Разбрала че на другите за това им плащат....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Гледайте на десктопа!!! "New folder 3"! От създателя на "New folder" и "New folder 2".
Програмисти
03.10.2017
3,340 прегледа
Следващ →
Още вицове
В една банка влиза човек с маска на главата. - Слагай парите в торбата! - Ама какви пари господине това не е банка за пари. - Ами какво има в сейфа зад теб? - пита той. - Сперма - отговаря красивото девойче. - Я отваряй, а вярно. Ами пий тогава. - Ама господине... - Пий казах. Девойчето отпива, след което човека сваля маската с думите - Видя ли бе Миме че можеш да гълташ...
Едно момче се обажда на приятела си? - Довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета. Ще хапнем ще пийнем и после се сещаш. - Готини ли са мадамите? - Като пийнеш стават. Вечерта на вратата се звъни. - Брато чак толкова не мога да пия.
Един поет пишел стихове за планината, но никога не я бил посещавал и малко по малко губел музата си. Затова решил, че трябва да го направи. Един ден тръгнал да покорява връх Мусала и стигайки в Самоков седнал в първата кръчма, изял две кебапчета, мушнал три бири и си казал: - Е-е-е, т`ва планината е много хубаво нещо! Пътешественика тръгнал към върха и попитал първите срещнати хора накъде да върви. Те му отговорили и той тръгнал. Вървял, вървял, но се загубил, завалял сняг натрупало много и планинарят решил, че идва краят му. Не щеш ли, пред него се изпречила кафява... врата! Той се зарадвал много и почукал на нея. Отвътре отговорил детски глас: - Кой чука? - Детенце баща ти вътре ли е? - Няма го. Беше тук, но излезе. - А майка ти? - И тя беше тук, но излезе. - Добре де извикай тогава батко си или кака си! Трябва да има някои с теб! - И батко беше тук, но и той излезе. И кака беше, ама и тя излезе! - Е, добре де, ти самичко ли си вътре? - Е, с кой да съм в клозета, бе!?
Вървели си виолист и циглуар из гората. По едно време ги наобиколили вълци. Тия си викат: "е сеа умряхме" По едно време виолиста си тръгнал да си вади виолата. Цигуларя: - Какво правиш бе? - Е как какво, ще зема да им посвиря па могат да се поусмирят малко и да не ни изядат! - Абе, що не пробваме най-напред с добро?
Зъболекар след три часа опити да извади зъб на пациент казва: - По-добре влака да го дръпне. След седмица среща пациента без зъби въобще. - Доктроре, направих както казахте - вързах зъба си за последния вагон на влака. - И? - Три вагона излязоха извън релсите. - А зъбите? - Началник-гарата ми ги изби!