Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гледайте на десктопа!!! "New folder 3"! От създателя на "New folder" и "New folder 2".
Програмисти 3,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

В една банка влиза човек с маска на главата. - Слагай парите в торбата! - Ама какви пари господине това не е банка за пари. - Ами какво има в сейфа зад теб? - пита той. - Сперма - отговаря красивото девойче. - Я отваряй, а вярно. Ами пий тогава. - Ама господине... - Пий казах. Девойчето отпива, след което човека сваля маската с думите - Видя ли бе Миме че можеш да гълташ... Едно момче се обажда на приятела си? - Довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета. Ще хапнем ще пийнем и после се сещаш. - Готини ли са мадамите? - Като пийнеш стават. Вечерта на вратата се звъни. - Брато чак толкова не мога да пия. Един поет пишел стихове за планината, но никога не я бил посещавал и малко по малко губел музата си. Затова решил, че трябва да го направи. Един ден тръгнал да покорява връх Мусала и стигайки в Самоков седнал в първата кръчма, изял две кебапчета, мушнал три бири и си казал: - Е-е-е, т`ва планината е много хубаво нещо! Пътешественика тръгнал към върха и попитал първите срещнати хора накъде да върви. Те му отговорили и той тръгнал. Вървял, вървял, но се загубил, завалял сняг натрупало много и планинарят решил, че идва краят му. Не щеш ли, пред него се изпречила кафява... врата! Той се зарадвал много и почукал на нея. Отвътре отговорил детски глас: - Кой чука? - Детенце баща ти вътре ли е? - Няма го. Беше тук, но излезе. - А майка ти? - И тя беше тук, но излезе. - Добре де извикай тогава батко си или кака си! Трябва да има някои с теб! - И батко беше тук, но и той излезе. И кака беше, ама и тя излезе! - Е, добре де, ти самичко ли си вътре? - Е, с кой да съм в клозета, бе!? Вървели си виолист и циглуар из гората. По едно време ги наобиколили вълци. Тия си викат: "е сеа умряхме" По едно време виолиста си тръгнал да си вади виолата. Цигуларя: - Какво правиш бе? - Е как какво, ще зема да им посвиря па могат да се поусмирят малко и да не ни изядат! - Абе, що не пробваме най-напред с добро? Зъболекар след три часа опити да извади зъб на пациент казва: - По-добре влака да го дръпне. След седмица среща пациента без зъби въобще. - Доктроре, направих както казахте - вързах зъба си за последния вагон на влака. - И? - Три вагона излязоха извън релсите. - А зъбите? - Началник-гарата ми ги изби!