Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
С новосформираната формация АБВ президентът Първанов потвърди ролята си на изявен политически стратег. Освен като конструктор на "Тройната" коалиция, президентът ни ще влезне в историята и като далновиден подмолен събирач на електорат. След обявяването на движението му АБВ- на мига милиони българи, ползващи имейл-адрес към домейна @abv.bg , се оказаха негови привърженици или най-малкото симпатизанти.
Политически 2,821 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майката беснее из стаята. Синът й трепери в ъгъла. На рамото му е кацнал смъртно уплашен папагал, който прилича повече на таралеж, отколкото на папагал. - Омръзнахте ми и двамата! - крещи майката. - Всеки ден някой ми се оплаква от вашите цинизми! Няма да излезете от тази стая, докато не ми кажете кой кого учи на тези простотии! Чапаев и Петка ги гоенели белогвардейците,нашите с мотор,свършва бензина,бягат.Чапаев вижда кофа за боклук,влиза и затваря капака.петка гледа гледа няма такава за него и пак побягва.След 30мин.го хващат и минават през мястото където е скрит Чапаев.Петка: -Чапев излизай хванаха ни! Арестуват чужденец, че е ограбил бижутериен магазин. Разпитват го но нищо не се разбира и викат преводач. Казали му: - Знаем, че ти си обрал магазина. Казвай къде са бижутата! Преводачът му превел, а затворникът казал: - Не съм обирал никакъв магазин. Преводачът превел. Тогава полицаят извадил пистолета си, наврял го в лицето на затворника и казал: - Казвай къде са бижутата, иначе ти пръскам мозака! Преводачът му превел и затворникът веднага казал: - Скрих ги в парка, заровени са в корените на най-големия бор. Преводачът превежда: - И да ме гръмнете, няма да ви кажа! Три съседни магазина на улицата. Собственика на левия окачил табела: "При нас са най- ниските цени!". Собственика на десния окачил табела: "При нас са най- качествените стоки!". Собственика на средния мислил, мислил и окачил табела: "Тук е главния вход!". Славчо се обръща към момиче в бар: - Госпожице, танцувате ли? - Не. - Тогава няма да губим време...