Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
С новосформираната формация АБВ президентът Първанов потвърди ролята си на изявен политически стратег. Освен като конструктор на "Тройната" коалиция, президентът ни ще влезне в историята и като далновиден подмолен събирач на електорат. След обявяването на движението му АБВ- на мига милиони българи, ползващи имейл-адрес към домейна @abv.bg , се оказаха негови привърженици или най-малкото симпатизанти.
Политически 2,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо къщите на боксьорите са кръгли? - За да няма кой да ги причаква зад ъгъла! Пролет! Всичко се буди, освен желанието за работа. Възрастен професор влиза при сексолога: -Докторе, имам проблем. Жена ми не може да забременее. -Е, на Вашата възраст... -А, можете ли да ми помогнете? -Мога да Ви посъветвам да си вземете млад секретар... След няколко месеца двамата се срещат на улицата и лекарят пита: -Здравейте, как е жена Ви? -О, благодаря Ви, забременя. -А секретарят? -Тук положението е по-сложно. И тя забременя... В средата на езеро равин, православен свещенник и католически свещенник ловели риба. По едно време им свършила захранката. Православния свещенник ударил една молитва, станал, прекрачил лодката и вървейки по водата отишъл до брега, взел захранка и пак се върнал по същия начин. След извесно време свършили стръвта. Католическия свещеник станал, ударил и той една молитва, прекрачил лодката и отишъл до брега за стръв отново вървейки по водата. След извесно време огладнели и този път равина решил той да отиде за храна. Помолил се, прекрачил лодката и потънал веднага. Тогава православния свещеник погледнал католика и го попитал: - Абе ти не му ли каза къде са камъните?? Разхождам се в гората. Дъжд, вятър, нощ. Замръзвам целият. Гледам - паркиран автомобил, приближавам се и гледам през прозореца - няма никой. Пробвам вратата - отключена, влизам и сядам. Изведнъж колата тръгва. Аз съм в шок. Колата върви, аз седя отзад, зад волана няма никой. Отнякъде се показва космата ръка - навива волана и изчезва. Чак космите на задника ми настръхват. Показва се някакво село, ето ги и първите къщи. Тук колата спира, някакъв мъж поглежда вътре и казва: - И какво правиш тук?! - Ами, возя се... - Баси мамата! Аз тука бутам, а той ми се вози!..