Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ръководител на строеж вижда работник виетнамец да стои и пуши: - Ти защо не работиш, какво правиш? - Пуси. - Абе ще ти дам едно пушене. Я хващай тази релса и я занеси ей там. След половин час минава и гледа виетнамецът пак седнал и пуши. - Абе, защо седиш? Нали ти казах да преместиш релсата? - Не мози. Тизи. - Абе, отивай намирай още някой виетнамец и я преместете! След време се връща, гледа седят двама виетнамци до релсата и пушат. - Ей, кво правите вие, бе? - Пусим. - Защо не сте преместили релсата? - Не мозим. Тизи. - Я марш до общежитието, докарайте всички свободни виетнамци и преместете релсата! Връща се след малко гледа петдесетина виетнамци седят около релсата и пушат. - Абе, идиоти какво правите? - Пусим. - Вижте колко сте, защо не сте преместили релсата? - Не мозим. Късу...
Разни 1,398 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дежурният офицер пита редника на пост на портала на поделението: - Какъв беше този камион, който излезе пред малко? - Зелен. - Идиот! Питам те за номера му! - Номера беше червен на бял фон. Няколко господа искали да направят Паганини за смях: — Вие сте действително втори Орфей! – казал стопанинът на къщата. — И колко поразително приличате на него! – саркастично отбелязал друг. — Това е вярно, господа – съгласил се Паганини. – И Орфей е свирил пред животни. - Какво прави блондинката след секс? - Отива си вкъщи! В училище не ме обичат. Наричат ме "гадината или изрод", правят ми номера - слагат ми кабърчета на стола, или пък направо ме бият... Мама казва, че защото много знам и съм умен. А татко казва, че е защото не съм занимавал със спорт, като малък и съм дребничък и не мога да се бия с тях. А аз мисля, че е защото аз съм учител... Човек отива на преглед, влиза при доктора и казва: - Докторе, имам амнезия! - Какво имаш? - Какво имам?!!