Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Помните ли Съветския Съюз? Той се разпадна след излъчване на спец-акция на Бойко Борисов!
Любими Герои 3,576 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена отишла при дядо поп и питала: -Дядо попе да те питам, грешно ли е да спиш с чужд мъж? А попа отговорил, гладейки си брадата: -Не е дъще, не е грешно ама вие не спите! Отива един човек на доктор: — Докторе, ако изпия чашка коняк, почвам да ходя по тавана. — Покажете! Налива си човека коняк, моли за краставичка за мезе, изпива го, хапва и започва да ходи по тавана. Докторът е в шок! Тича за главния лекар, събира цяла комисия за да регистрират случая. Идват, наливат му още чаша коняк: — Показвай! — Неее, ако изпия още една, повече няма да мога да ходя. — Абе майната му на тавана, покажи как мезиш коняк с кисели краставички!!! Едно малко момиченце се моли: -... Дай, Боженце, здраве на мама и татко, хляб насъщен на гладните и малко дрехи на бедните момичета от списанието на татко... - Чък Норис може да ви удуши с безжичен телефон. Един слон случайно докато си вървял настъпил един мравуняк и мравките веднага го налазили, слонът тръснал глава и всички изпопадали, останала само мравката Пешо. Слонът тръгнал да си ходи барабар с Пешо на главата ама минал под едно дърво, един клон закачил Пешо и той паднал. Върнала се мравката при другите и те веднага: -Пешо, Пешо къде е слона? -Избяга-казал Пешо. -Лъжеш Пешо, още дъвчеш.