Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ти си ми такова съкровище, че ми се иска да те вкарам в един сандък, да те закарам на необитаем остров и там да закопая сандъка...
Семейни 3,256 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моят шеф нещо съвсем е откачил, седя си, на никой не преча, тихичко и спокойно, а той влиза - няма здрасти, няма нищо и веднага: - Махни си краката от бюрото ми! Доячка отива на работа сутринта, а я мъчи жесток махмурлук. Главата й тежи, черно й е пред очите, едвам гледа. Сяда на табуретката пред кравата, а кравата пита: - Кво, лошо ли ти е? - М..дааа… - И главата те боли? - Аха… - А планът за млеконадоя трябва да се изпълнява, нали? - Ъхъ… - Е, добре, хвани се за вимето, а аз ще подскачам. Една учителка попитала ученик: - Асеновград град ли е? А той отговорил: - Не, не е град. И учителката му казала: - Е как да не е град като завършва на град. А ученика казал: - И Козлудуй завършва на уй пък не е. За човека не винаги може да се съди според делата му. Може да спазва закона, а да не струва пукната пара. Може да нарушава закона и въпреки това да е свестен човек... Между състуденти:- Как беше купона снощи?- Май се понапих.- А след това?- Лягам си и в тъмното чувам женски глас:- Не те ли е страх да спиш сам?. и аз викам - "Страх ме е". И тя легна при мен...- И после?- Луд секс до сутринта.- И после?- После стана светло и наистина ме хвана страх...