Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Оптимистът не потъва - оптимистът измерва дълбочината.
Бисери 2,992 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нов наемател разглежда апартамента: - Какво е това голямо петно на стената? - Преди вас тук живееше един електротехник, който непрекъснато се занимаваше с експлозиви. - И това от експлозива ли е? - Не, това е самият електротехник. В магазин за домашни потреби влиза жена и казва на продавача: - Дай ми една метла. Той я поглежда с оценяващ поглед и пита: - Да ви я опаковам или ще я яхнете веднага? Защо в сватбения ден младоженеца е в черно, а булката е в бяло? Защото за него това е първият му черен ден, а за нея - първият бял! Един човек хванал риба на реката и я занесъл вкъщи да му я сготви жената. Казал й: - Ето ти една риба да я изпържиш! - Нямаме олио. - Тогава с мас. - И мас нямаме - ти от небето ли падаш, с какво да си купим олио и мас, нямаме пари! - Добре де, свари я! - И вода нямаме, сутринта ни я спряха защото не сме плащали от миналата година. Човекът се ядосал, върнал се на реката и хвърлил рибата обратно във водата. А рибата изплувала и започнала да вика: - Да живее правителството, да живее правителството! На всеки, дето ме е питал: "За кого гласува?", съм отговорил: - Аз гласувах за Гоце!