Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жената и мъжът като напитки Жената: На 20 години - Газирана вода. Шуми и изхвърля тапа. На 30 години - Малинов сироп със сода. Утолява жаждата. На 40 години - Безалкохолно вино. Пие се за разнообразие. На 50 години - Боза. Само за малките деца. На 60 години - Армейска чорба. Мъжът: На 20 години - Неулегнал резляк. Създава само главоболия. На 30 години - Северно тънко винце. Пие се по много, но не става за гуляй. На 40 години - Отлежало карабунарско вино. Колкото пиеш, по ти се пие. На 50 години - Шампанско. Пие се рядко, но с ефект. На 60 години - Изветрял вермут. На 70 години - Оцет. Служи само за кухнята.
Други 2,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако мъжете знаеха, за какво мислят жените, щяха да ги ухажват поне десет пъти по-смело. - Вчера за малко да се разделя с жената. - Защо "за малко"? - Скарахме се, тя каза, че напуска, но преди това толкова дълго се гримира, че забрави, закъде е тръгнала... Другарката пита децата: - Деца, кое е най-голямото нещо което може да лапне човек? - Ами ябълка, другарко. - Друго, деца? - Ами портокал, другарко. - Друго? Кажи, Иванчо. - Телевизор, другарко. - Е как така телевизор бе, Иванчо? - Всяка вечер когато си лягам чувам татко да казва на мама: \"аре загасяй телевизора и го лапай\". Каквото и да говорим за равноправие, жените никога няма да имат едно. По-късата опашка за тоалетна. - Хайде да отидем на пикник, ще направим цър-пър, ще пийнем някоя каса бира... - Писна ми, ако трябва да съм честен, тази седмица не съм пил само два дни - събота и неделя. И то само защото днес е петък.