Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Интересно, дали котаракът разбира, защо ние сме такива големи, а той е малък? Струва ми се, че той си мисли, че причината е в това, че ние го храним малко.
Животни 2,827 прегледа
Следващ →

Още вицове

Научна експедиция отишла в непозната джунгла да изучи живота и порядките на канибалите. След поредната жертва, човек от обслужващият персонал се обърнал към ръководителя на експедицията: - Значи, г-н професоре, вие нищо не можахте да помогнете на колегата си, попаднал в ръцете на човекоядците? - За съжаление да! Когато се добрахме до тяхното селище, те вече го бяха зачеркнали от менюто. - Как се чувствате? - пита лекар пациента си. - Много по-добре, докторе. Лекарството, което ми предписахте, много ми помогна. Пък и аз стриктно спазвах указанията, написани на етикета. - А какво е написано там? - Шишенцето да се държи плътно затворено. Синът на един катаджия пита: - Тате, теб страх ли те е от шофьорите? - Не, сине! - А защо тогава се криеш в храстите от тях? Урок по физика. Учителят: - Според третия закон на Нютон, всяко действие има своето противодействие. Нещо неясно? Иванчо: - Когато татко дава пари на катаджииите защо те не се съпротивляват? Секунди преди тръгването на влака в едно купе до прозореца стои мъж и гледа навън.Изведнъж гледа на перона да тича някакъв и вика: Петров !Петров !Кой е Петров ? Мъжът във влака става,отваря прозореца,подава си главата навън и казва: - Какво има ? - аз съм Петров. - Мъжът от перона се приближава,забива му две яки крушета и си тръгва.Удареният сяда на мястото си и доволно заявява: - Ама как го метнах.Аз не съм Петров.