Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се прибира вкъщи и казва на майка си и баща си: - Мамо, тате, имам добра и лоша новина! Добрата е, че имам шестица по математика, а лошата е, че съм голям лъжец!
Иванчо и Марийка 3,609 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима негри се надлъгвали кой е по черен.Първият казал: - Аз като работя, черна пот тече от мене. Вторият казал: - А аз като се порежа, черна кръв тече от мене. А третият казал: - Ха, това нищо не е, аз пък като пръдна и излизат сажди. - Ало! Аварийната служба ли е? Заседнал съм в асансьора между етажите! - Майсторът ще дойде след 30 минути. Само никъде не ходете. Кой казва, че първата дама не е присъствала на церемонията по встъпването в длъжност на новия президент Росен Плевнелиев?! Там беше първата дама. Просто Росен Плевнелиев прекрасно се справя с ролята си на президент и на първа дама! Защо мъжете умират преди съпругите си? - Защото така искат. Манго отива на лекар: - Докторе, да даваш на него лекарство, да не праим повече циганчета, че няма кой да ги гледа! - Купи си презервативи… - Ау, докторе, да мирише на него на гума - не ща! - Да ти изпиша хапчета "Анти-бебе"? - Ша повредим Айшето бе, докторе! - Добре, като усетиш, че ти става хубаво, извади го и се празни навън! - Будала доктор! Мене ми иде целия да влезем, ти викаш да го вадим… - Ами тогава - като усетиш, че ти става хубаво, скубни един косъм на Айшето, тя ще се дръпне назад и той сам ще си излезе! - Да си жив и здрав, докторе! След месец Манго пак иде: - Докторе, да даваш на него друго лекарство, че онова свърши!