Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Умира един от простуда(няква пневмония развил). И моли доктора: - Ще ти платя, но искам да напишеш. че съм умрял от СПИН! Доктора: - Но защо?!?? - Първо - ти няма да имаш грижи - СПИН не се лекува, второ - след смъртта ми никой няма да барне и с пръст жена ми, а трето - онова копеле, което от пет години спи с нея ще се обеси!!!
Черен хумор 2,059 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват в купе в нощния влак Париж-Милано мъж и жена. Мъжът я гледа – хубава, секси, изобщо страшна. И тъй като около тях има и други хора, той й пише с пръст на френски на стъклото: - combiеn (колко?). Тя пише: - 1000. Той пише: - beaucoup (много). Тя драска едната нула. Той изтрива com от combiеn и остава biеn (добре). Тя изтрива beauc и крайното р от beaucoup и остава ou (къде?). Мутра изпраща сина си в казармата и му подрежда багажа - фланелки, наполеонки. По едно време новобранецът пита: - Тате, калашника там ли ще ми го дадат, или да си нося от нашите? Един мъж се прибирал от погребението на тъща си. Изведнъж от небето пада тухла. Той поглежда нагоре и казва: - Горе си вече личи си! Наборна комисия: - Наборник, какво умеете да правите? Да ходите по вода?? В морската пехота! Умиращ старец се изповядва: - Половината си живот бях пияница и пройдоха... пиех, биех се, по жени ходех, изпуквах всичките си пари на хазарт, за една стотинка полезна работа не съм свършил... - А другата половина? - А през другата половина на живота си се занимавах с глупости.