На eднa площадка хора се събрали на митинг!
Всички викали:
- Демокрация!
А един из между тях се надвиквал:
- Менструация!
Друг го бута в ребрата и му казва:
- Не менструация бе глупак, а демокрация.
Той му отговаря:
- Карак бе, важното е кръв да се лее!
Умира един от простуда(няква пневмония развил). И моли доктора:
- Ще ти платя, но искам да напишеш. че съм умрял от СПИН!
Доктора:
- Но защо?!??
- Първо - ти няма да имаш грижи - СПИН не се лекува, второ - след смъртта ми никой няма да барне и с пръст жена ми, а трето - онова копеле, което от пет години спи с нея ще се обеси!!!