Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Умира един от простуда(няква пневмония развил). И моли доктора: - Ще ти платя, но искам да напишеш. че съм умрял от СПИН! Доктора: - Но защо?!?? - Първо - ти няма да имаш грижи - СПИН не се лекува, второ - след смъртта ми никой няма да барне и с пръст жена ми, а трето - онова копеле, което от пет години спи с нея ще се обеси!!!
Черен хумор 2,060 прегледа
Следващ →

Още вицове

Директор си ляга с младата си секретарка. Посред нощ той я събужда й казва: - Мила, отивам в банята. - Защо трябваше да ме будиш? Само за да ми кажеш това ли? - Просто исках да те помоля да ми запазиш мястото до тебе. В къщи звъни телефона. Иванчо вдига и след 10 секунди отговаря и затваря: -Не знам, звъннете на "прогнози за времето"! Марийка го пита: -Кой звъня скъпи? -Явно беше някакъв моряк и нещо се е объркал. Питаше чист ли е хоризонта? Водят малко момиченце при психиатьр. Психиатъра я пита: - Как се каэваш? - Мая. - А на колко години си? - На 5. - Кой сеэон е сега? - Лято. - Е как лято, вчера воэи ли се на шейна? - Воэих се. - А прави ли снежен човек? - Правих. - Е какво лято е сега? - Скапано! Гонзо влиза в съблекалнята на Левски преди мача с ЦСКА и казва на съотборниците си: - Момчета намам нужда от вас сам ще бия ЦСКА, идете на ресторант. Съотборниците му така и правят, отиват на ресторант и питат келнера: - Как се развива дербито? Келнерът казва, че е 0-0, а Гонзо е ударил вече 8 греди за 7 мин Поръчват си ядене играчите и след време пак питат: - Как се развива мача ? - 1-0 за Левски Гонзо вкара. Играчите се успокояват наяждат се и след време питат: - Келнер, Как свърши мача? - 1-1, ЦСКА изравниха в 92 Отиват играчите при Гонзо и го питат: - Какво става бе нали щеше да ги биеш? Гонзо казва: - Е момчета не съм виновен аз, при 1-0 за нас продажния съдия ме изгони в 82 мин. син към майка си: - Майко, напоследък ми никнат гърди ! майката: - Дреме ми на х.ия !