Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дама, изгаряща за любов, пуснала обява в месния вестник: Имам нужда от мъж, който няма да ме бие... няма да ходи по други жени и е отличен любовник. На другия ден се позвънило на вратата и тя видяла че пред нея стои човек без крайници. Ти нямаш ръце, казала тя... той отговорил: Няма да те бия. Да, ама нямаш и крака, протестирала жената. Той казал: Няма да ходя по чужди жени. Засрамена тя попитала: Как може да си страхотен в леглото в крайна сметка?, а той отвърнал Все пак, позвъних на вратата, нали?
Разни 1,798 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж върви по релсите, а отзад се приближава влак и му свири. Мъжът се обърнал, погледнал го и си продължил. Влакът го блъснал. След три седмици той се прибрал от болницата вкъщи, седнал в кухнята, а жена му сложила на котлона чайник с вода. По едно време чайникът засвирил, жената влязла в кунята и видяла мъжа си да удра чайника с една тояга с всичка сила. Жената: - Какво ти става?! Полудя ли? - Трябва да се размазват, докато са още малки!!! Говорят си две застаряващи приятелки: - Моя ми купи 29 инчов телевизор със система за домашно кино. Сега си седя у нас и никъде не ходя. А твоя взел ли ти е нещо? - Не. Той ми каза, че с мен още може да излиза на театър, кино или ресторант. Чукчата се прибира у дома: - Жена, стоплила ли си чая? - Да. Налива му чай, чукчата опитва - студен. Ядосан го излива на главата на жена си и излиза от стаята. Жената стои и си мърмори: - Добре че не го бях стоплила, щеше да ме изгори. Един мъж от Банско се оженил за момиче от полето и отишъл да живее при нея. Свъкъра му обаче, не можел да му насмогне на вино и ракия. Решил да му налее оцет вместо вино. Налял в две чаши и му казал наздраве. Банскалията ударил чашата на екс и потитал: - Дедо, имаш ли още от това вино? - Имам. - Колко имаш още? - Стотина кила. - Дай да го напнем да го изджокаме, оти май ке фане кисела жилка! Айде стига толкова с тоя Чък Норис! Той е само актьор, не е някой велик бог примерно. Aко беше такъв щеше точно в този момент да ми забие главата в клавиатуратаявертъуиоплкбгфгхйк,л., бжфртъйукил.,мнбжфдесдвасдфгхъйукило;пшщ’ю/;.,лмйнбгфдевфрягхйс