Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бойко Борисов към своите подчинени: - Стига сте ми лизали задника! Писна ми вече. Ето ви х@я да ми лапате...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Училище е мястото, където се шлифоват паветата и се унищожават диамантите. Робърт Ингерсол
Бисери
03.10.2017
3,036 прегледа
Следващ →
Още вицове
Британски учени са установили, че на техните открития отдавна се смеят всички останали учени...
Двама колеги си лафят на път за вкъщи. - Ти кат се върнеш от командировка кво прайш първо? - Ми кат пристигна на аерогарата, гарата ли ще е т. н. първо звъня на жената, че съм се прибрал благополучно и кат си отида у дома тя ме посреща с усмивка с целувка... що питаш? - Много си тъп, аз кат се прибера - веднага в къщи звъня на звънеца и бягам зад блока под терасата - до ся само един съм изтървал!
На сечището довели нов секач. Гледат го другите секачи - един такъв мъничък, слабичък... Чудят се, какво да го правят. Дали му да събира отсечените клони. Секли те, каквото секли, отсекли три дървета и отишли на обяд. Новия го оставили на сечището. Връщат се след обеда и гледат половината гора изсечена. С изумление го питат: - Ти откъде идваш бе, човек? - От Сахара! - Как така от Сахара? Там няма гори! - И у вас няма да има!
- Все си мисля, че първият е била Ева, а не Адам. - Защо? - Защото в библията е написанно:"В началото бе словото..."
Един организатор на протестите казва на друг организатор: - И аз организирах протестен митинг. - Как? - С призив по интернет "Да се съберем и ние глупаците, за да протестираме". - Сигурно никой не дойде? - Ами, препълниха площада! - Как така?! - Дойдоха да видят кои са глупаците!