Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка била фригидна и отишла на доктор за да се посъветва какво да прави. Влязла в една стая и започнала да обяснява какъв и е проблемът. Човекът отсреща и казал: - Съблечете се, ако обичате и се надупете. Блондинката се учудила, но изпълнила. Човекът зад нея си събул гащите и започнал да я чука. - Сега усещате ли нещо? - Ми не, нищо - отвърнала блондинката. Човекът извикал: - Пешооооо, я ела да видим тая пациентка се оплаква, че е фригидна. Пешо пристига, при което също си събува гащите и започва да я чука. След малко и Пешо пита: - Все още ли нищо не усещаш. - Абе нищо не усещам - отвърнала блондинката. - Че ква жена си ти бе - попитал Пешо. - Ами фригидна блондинка не стана ли ясно, ами вие кви доктори сте като нещо не разбирате? - Аааа... ние сме бояджиите - отвърнал Пешо.
Блондинки 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората умрял слона. Събрал лъва всички животни и попитал: - Кажете кой уби слона? Гробна тишина. - Кой уби слона? - пак попитал разярен лъва. Всички мълчели и треперели от страх. - За последен път ви питам кой уби слона или ви почвам да ви ям наред? Излязла малка мъжка мравка напред и опъвайки си тирантите с боксьорски маниер казала: - Аз кво съм виновен... Той защо закачаше нашите момичета! Филип Киркоров си лежи в джакузито. Слуша по радиото: "Последни новини! Почина краля на поп музиката..." Киркоров ужасен, изскача гол, целия в пяна, тича пред огледалото, блед като тебешир. Започва трескаво да рови в козметиката..Намира една игла...гледа се в огледалото, бавно приближава иглата към бузата си...Затвяря си очите и рязко се убожда. Извиква от болка: - Аааа! Изведнъж си сменя физиономията, облекчено въздиша: - Уффф тия журналисти! За малко да се вържа.... Надпис на автомобил: - Някои свине летят, тази тук шофира... …аз ще се огранича само с първите два члена в развитието. Химически факултет на СУ - проф. Борислав Тошев - Физикохимия II ч. Един лекар преспал със свой пациент, но после го измъчвало страшно чувство за вина. В главата на лекаря започнал вътрешен диалог: "Не се притеснявай - ти едва ли си първият лекар, пристъпил клетвата си, и със сигурност няма да си последният." Но тогава един глас отвърнал: "Но ти си ветеринар..."