Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жестоките боища за власт в клетката на маймуните доказва, че ние наистина сме произлезли от тях.
Бисери 3,306 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мравка искала да направи нещо Велико в живота си,да на..е..бе слон. Качила се на един полегнал слон и започнала,а слона станал и почнал да ходи, неусещайки нищо. По едно време стъпил на криво и казал: ООооооооох. А мравката извикала :Няма ооох, ще те скъсам.... В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк. Сяда на бара и казва: - Един цай. Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща: - Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич! Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж. Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало: - Един цай. Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава: - Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш. Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва: - Дай една бира, пич !!! Китайчето: - Не сервираме на церни. Мутра посторил лятна вила в Балчик. През лятото отиват на море с гаджето. През това време обаче, свлачището е отнесло вилата в морето. Девойката почва да се ядосва:<BR>- Их, мама му стара, отиде ни хубавата вила, толкова пари потрошихме, а всичко отиде на вятъра.<BR>Мутрата гледа спокойно, след това й перва един по врата и казва:<BR>- Стига мрънка, ма! Я глей отгоре к’ва идва!<BR> Детенце се оплаква в детската градина, че Дядо Коледа бил голяма скръндза. Децата го питат защо: - Как защо?! Този дъртак вместо да донесе подаръл е оставил кутия бомбони, които родителите ми криеха в гардероба... - Докторе, не знам какво да правя. Мъжът ми ме хвана с любовник и от тогава заеква. - Елате утре и доведете съпруга си. Ще пробваме с метода клин- клин избива. На другия ден жената идва с мъжа си при доктора и той се обръща към него: - Сега ще ми казвате всичко, което правя с жена ви. - Д-д-добре. - Какво правя сега? - С-с-събличате жена ми. - А сега? - Л-л-лягате върху нея. - А сега? - Х-х-хващате т-т-трипер. - К-к-как-к-кво-о-о???!!!