Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви човек през пустинята. Трета седмица не е срещал стръкче трева. Втори ден без капка вода. Изведнъж съзира оазис. С тескави ръце започнал да копае. Час, три, пет - никакъв резултат. Няма дори помен от влага. Клекнал смирено и започнал да се моли Господу: - Боже, спаси ме! Дай ми поне една чашка водица! Туп. В ръцете му от небето паднало парче месо. Отшелникът набързо благодарил на Бог и бързо погълнал суровото парче. Вече сит, пак се замолил Богу: - Боже, ти ме спаси от гладна смърт, моля те, дай ми и чашка водица! Туп. В ръцете му отново от небето паднало парче месо. Скитникът бързичко го излапал и за трети път замолил Господ да му прати и чашка водица. В този миг до него пак тупнало парче месо. Ядосан, скитникът погледнал нагоре и що да види - един прокажен висял на палмата, а от тялото му се откъсвали няколко мръвки, готови да паднат всеки миг...
Гадории 5,847 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Деца, - пита учителката - кой ще каже какви пари имат американците? Петърчо? - Долари, госпожо. - Правилно! А французите какви пари имат, Марийке? - Франкове, госпожо. - Точно така! А ние какви пари имаме, Иванчо? - Ние нямаме пари, госпожо! Отива един бизнесмен при г-н Божков и му казва: - Г-н Божков, много искам този и този завод, и съм готов да ви дам не 10%, а 15! А Божков направо подивял и вика: - Какви са тези глупости, какви 10%, какви, защо вярвате на вицовете и глупостите от медиите! Няма нищо вярно! Или 50 на 50% или се махайте от тука! В асаньора заседнаха двама сексуални маниака. Засега резултата е 1:1. Индиец е на очен лекар. Там на таблото за проверяване на зрението му показват един ред от букви БКРДЖЧТПХ и го питат: - Виждате ли какво пише тук? - Естествено - казва индиеца. - Само не знам откъде знаете моминското име на жена ми! Говорят си две приятелки: - Вчера го хванах моя нещастник да си бие чекии в кухнята... - Е, и какво направи? - Ами какво - лапнах му го и му го докарах с уста. - Защо бе? - По-лесно е да си измия бързо зъбите, отколкото половин час да търкам цялата кухня