Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пияница се прибира в 3 часа през нощта и жена му започнала: — А бе, кретен! Простак! Идиот! Пиянде тъпо! Как не те е срам, да се прибираш толкова късно! — Кой ти е казал, че се прибирам? Дойдох да си взема китарата…
Пиянски 2,353 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза едно девойче в изповедалнята и казва: -Дядо попе искам да се изповядам. А дядо поп казва: -Кажи чадо мое. -Много съм грешна дядо попе искам да правя секс със вас. А дядо поп отвръща: -Разбира се, чадо мое греховете ти ще бъдат опростени. Но девойчето добавя: -Но дядо попе, имам още един проблем,малко съм тесничка А дядо поп отвръща: -Небой се чадо мое, дядо поп е роден за мъки! - Намерих един малък плаж, ама фамозна работа - разказва току-що завърналият се летовник. - Нито жива душа. Постъпих на пълен пансион у един рибар. Кеф голям! Само че първата седмица му умря свинята - ядохме от нея осем дни. На втората седмица пукна едно теле - петнайсет дни го ядохме. На третата седмица се разболя бабата. Уплаших се, вдигнах си багажа и си дойдох. Обобщение на Шнатърли за следствията: Ако нещо не може да се обърка, то се обърква. Руснаците отишли в завода на мерцедес за да обменят опит с немските си колеги. - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не умре до 2 дни значи не става. Минала визитата, тръгнали си руснаците, след време от мерцедес решили да командироват свои иженери във ВАЗ за да видят тяхното производство. Отново дошъл ред на въпроса: - Как разбирате дали клата е сполучлива? - Ами пускаме 1 котка вътре, ако не избягя до 2 дни значи става. Когато бях малък пожелах от Бог колело, но той не работи така... Затова си откраднах едно и Го помолих за прошка.