Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви Червената Шапчица през гората ... и както е в приказката .. насреща й Вълкът. - Кумчо Вълчо! Защо ти е толкова дълга опашката?!?!?! - попитала Червената Шапцица. - Това не ми е опашката .... - казал вълкът и се изчервил.
Животни 3,526 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бъди прав или човек, който се изправя. Марк Аврелий Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро. Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си. — Хайде да ги преброим – предложил единият. — Защо ти трябва! – отговорил уморено другият. – Нека сега си починем, а колко сме задигнали, ще разберем утре от вестниците. Лежат младеж и девойка на плажа. Тя го ръчка: - Славчо, хайде да вървим в морето! - Не искам. - Защо, бе? - В момента не ми се пикае. Един си простира гащите и си мърмори под носа: - На никой вече да нямаш доверие в днешно време...Ама на никой! Даже на себе си! А уж само исках да пръдна... Минава Генко покрай съседа си и заварва следната сценка. Жена тича напред с кървав нос, а съседа му я преследва с бормашина. Генко пита съседа си: - Абе, съседе, какви ги вършиш? - Е, как какво, днеска дойде на гости "милата" ми тъща и се оплака, че й е запушен носа и не може да диша, и аз реших да й помогна да го отпушим.