Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една фирма открила нов офис. Началството помислило "някой може да го ограби". И фирмата наела охрана. След това началството помислило: "Как може охраната да действа без инструкции?" И фирмата наела двама консултанти - един за разработка на правила, друг за провеждане на семинари. След това началството помислило: "Как ще следим дали охраната изпълнява добре задълженията си?" И фирмата наела двама проверяващи - един за проверка, друг за съставяне на отчети. След това началството помислило: "Как ще плащаме на всички?" И фирмата наела двама счетоводители - един за водене на сметките, друг за управление на касата. След това началството помислило: "Кой ще отговаря за целия персонал?" И фирмата наела управител, заместник и фирмен юрист. Минала година. Началството прегледало баланса си, който прехвърлял плана с 20 000$ и решило, че трябва да съкрати от разходите. И фирмата уволнила охраната.
Професионални 3,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива при доктора кенгуро с кървав корем. Докторът пита: - Какво се е случило? - Някой ми открадна торбата в автобус 102. Човек се свестява след тежка операция в ИСУЛ. Докторът: - Как се чувствате? - Докторе, чувствам се нормално, само дето главата ме боли, направо имам чувство, че са ме ударили с чук... - За съжаление сте прав - тук в болницата още миналата седмица свърши упойката... Търговец си наема за секретарка блондинка. - Какво правиш? - чуди се негов приятел. - Та тя е тъпа! - И това е чудесно! Преди нея имах една умна - половината бизнес ми отмъкна! Дете пита баща си: - Тате, а защо ти, като си бил малък Коледата не се е празнувала така? - Защото партията на Гоце не признаваше Коледа...а сега Гоце е патрон на "Българската Коледа" :-((( Полкът на Чапаев завзел някакво село и Чапаев нарежда: - Доведете ми една девственица! Водят му една красавица, след десет минути Чапаев я изхвърля и вика: - Негодници, нали ви казах девственица! Тая не е! Водят му друга. Пак същата история. Трета - пак я гони... Чапай разярен вика Петка при себе си: - Абе, говедо такова, майтап ли си правиш с мен? - Ама, Чапай, - рекъл Петка, - никой не се будалка с теб. Първата аз лично я пробвах, за да съм сигурен!