След забраната за псуване по стадионите на дербито ЦСКА-Левски
е имало по-малко от 10 000 запалянковци преди започването на мача.
Засега само изгонвали запалянковците, които псуват. На полувремето била изгонена агитката на Левски, след като ЦСКА водеше с 2:0. След като Левски изравниха в 59-тата минута и агитката на ЦСКА е била изгонена. Докрая на мача псувни е имало само на терена. Останалата малобройна публика викаше на края на мача: "Горчиво!"
При направена анкета относно псуването над 85 процента отговорили:
"Че ако няма да псувам, защо въобще ще ходя на мача!"
Като отишли рано за вода, жените от едно село видели, че на близкото дърво виси един мъжки орган.
- Този не е на попа! - казала попадията.
- Този не е нито на кмета, нито на бирника! - обадила се кметицата.
- Този не е от нашето село! - уверено рекла учителката.
- Ученото си е учено! - възкликнали жените...