Отива един мъж при доктора:
- Имам проблем. Когато спя, хъркам. И то много силно.
- Е, това пречи ли на жена ви?
- Аз не съм женен.
- На съседите?
- Нямам съседи.
- Тогава какъв е проблема?
- Ами заради хъркането на четири места вече ме уволниха...
Схема на българската избирателна кампания:
Депутат: -Аз ще направя това, това и това!
Народа: - Ураааа, той ще направи това, това и това!!! Гласуваме!
След изборите.
Народа: - Кога ще направиш това, това, и това?!
Депутата: Що не си таковате това, това и това!