Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Абе, барман, това тук да не е клуб на анонимните алкохолици? - Защо мислиш така? - Ами никого не познавам.
Пиянски 1,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един сексолог препоръчал на един мъж да си топи пишката в прясно мляко всяка вечер. Сварила го една вечер русата му жена. Погледала го, погледала и възкликнала: - О-о-о-о, сега всичко разбрах! Досега ми беше показвал как го празниш, а сега ми стана ясно и как го пълниш! На международен медицински симпозиум американски професор пита българския си колега: - Колега, във вашата страна, имали ли сте случаи, да лекувате един болен от някаква болест, а после при аутопсията да се окаже, че е била съвсем друга. - Не, разбира се. У нас от каквото ви лекуват, от това си умирате. Един борец стоял до една река. Дошъл до него един човек с каруца и го попитал: - Момче, дълбока ли е тази река? Мога ли да мина с каруцата? - Да. Навлязъл каруцарят в реката и се удавил. Тогава един овчар, който пасял стадото си наблизо и видял какво се случило, отишъл при бореца и казал: - Момче, защо не го спря този човек? Не видя ли какво стана? Тая река е много дълбока... - Ами! Като гледам на патицата й е до кръста... Кондолиза Райс на доклад при Буш: - Нещо ново? - Две новини, господин Президент, едната добра, другата лоша. - Хм..каква е добрата? - Войната в Ирак приключи! - Ау! А лошата? - Иран победи. - Пийте кафето си по-бързо! - Защо? Ще изстине ли? - Не. Ще поскъпне!