Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
(показва ни една изпитваща програмка на компютрите) "-Е т`ва тука, е машинка за писане на двойки!" инж. Г. Гацев, часовете по Ел. Лаборатория в ТМТ Пазарджик
Бисери 3,304 прегледа
Следващ →

Още вицове

Два коня седят на едно дърво и плетат. Единият вдига глава и казва: - Ха виж, над нас лети слон! Вторият вдига глава нагоре, поглежда и казва: - Аха! Отново продължават да плетат. Първият пак вдига глава и казва: - Гледай бе, гледай! Два слона летят над нас! Вторият пак вдига глава, поглежда и пак казва: - Аха! Първият пак поглежда и отново вика: - Гледай бе, сега пък три слона летят! Вторият пак вдига глава и отсича: - Стига бе, сигурно някъде тук има гнездо! Разговор в лудницата: - Ти чувал ли си, за Атлантическия океан? - Да? - Е, аз го пресякох с плуване. - А, ти чувал ли си, за Мъртво море? - Да. - Е, аз го убих. Аз не споря с вас, аз просто се опитвам да докажа, че не сте прав... - Само алтавите може да купуват захарта на такава цена. - Ами не купувайте. - Да бе, и алтавите да изкупят всичката! Баба Меца върви из гората и среща вълка, целия проскубан, насинен, с кръв по козината. Питала го: — Вълчо, що си такъв, бе? А той: — Като си вървях през гората, гледам зад един храст Червената шапчица. Покаже се, скрие се. И аз скочих в храста да я ям. А тя като ме подметна – бой, бой и виж сега на какво приличам. -Така е Вълчо – казала баба Меца – като бъркаш Червена шапчица с червена барета…