Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали Радио Ереван кой е изобретателя на първия високоговорител: - Ами как кой, Адам ествествено - отговорило радиото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
знаете ли как казват на www в провинцията? "въй въй въй"
Разни
03.10.2017
1,962 прегледа
Следващ →
Още вицове
Няколко мутри седят в сауната. По едно време звъннал мобифон. Едно от борчетата става, взима го и отговаря на обаждането: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... да... до към 12. Какво искаш да си купиш? обувки? 900 долара? Защо са ти нови обувки? Ще ходиш на театър... еми добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко мобифона отново звъни. Същото борче вдига отново: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... до към 12. Какво искаш да си купиш? Кожено Палто? Защо ти е кожено палто? Заминаваш в планината? 10 хиляди? Добре, знаеш къде са парите... Минало се малко време, мобифонът пак звъннал: - Ало... да, мила.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 12. Какво искаш да си купиш? Нова кола? Защо ти е пета кола? Да се изфукаш пред Мими? 100 хиляди? Добре, купи си... знаеш къде са парите... Затваря мобифона, обръща се към останалите в сауната и пита: - Некой знае ли на кой е тоя мобифон бе?
Двама разглеждат една квартира на морето. Показва им хазяина една мръсна стая. Единия пита: - И колко струва тази кочина? - За една свиня е 8 лева, за две е 15 лева.
Някакъв тип влиза в офиса на охранителна фирма, оглежда се и пита: - Я, пичове, защо всички имате лунички? Ония се оглеждат и казват: - Мамка му, Пешо пак е срал във вентилатора.
...Често когато беше сам си пускаше видеокасетката от сватбата в обратна посока. Винаги се отронваше мъжка сълза, гледайки как излиза от Гражданското като свободен човек.
Двама фена на Bigbroher си чатят: - Кво правиш? - По цял ден презареждам http://vremeto.dir.bg/web_cam.php - линк