Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
знаете ли как казват на www в провинцията? "въй въй въй"
Разни 1,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няколко мутри седят в сауната. По едно време звъннал мобифон. Едно от борчетата става, взима го и отговаря на обаждането: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... да... до към 12. Какво искаш да си купиш? обувки? 900 долара? Защо са ти нови обувки? Ще ходиш на театър... еми добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко мобифона отново звъни. Същото борче вдига отново: - Ало... да, мила... в сауната... с момчетата... до към 12. Какво искаш да си купиш? Кожено Палто? Защо ти е кожено палто? Заминаваш в планината? 10 хиляди? Добре, знаеш къде са парите... Минало се малко време, мобифонът пак звъннал: - Ало... да, мила.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 12. Какво искаш да си купиш? Нова кола? Защо ти е пета кола? Да се изфукаш пред Мими? 100 хиляди? Добре, купи си... знаеш къде са парите... Затваря мобифона, обръща се към останалите в сауната и пита: - Некой знае ли на кой е тоя мобифон бе? Двама разглеждат една квартира на морето. Показва им хазяина една мръсна стая. Единия пита: - И колко струва тази кочина? - За една свиня е 8 лева, за две е 15 лева. Някакъв тип влиза в офиса на охранителна фирма, оглежда се и пита: - Я, пичове, защо всички имате лунички? Ония се оглеждат и казват: - Мамка му, Пешо пак е срал във вентилатора. ...Често когато беше сам си пускаше видеокасетката от сватбата в обратна посока. Винаги се отронваше мъжка сълза, гледайки как излиза от Гражданското като свободен човек. Двама фена на Bigbroher си чатят: - Кво правиш? - По цял ден презареждам http://vremeto.dir.bg/web_cam.php - линк