Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Докторе, миналия месец ми поставихте спирала. - Е, какво, да няма някакви проблеми? Безпокои ли Ви нещо? - Да. - Какво? - Как да чистя котления камък, като се натрупа?
Блондинки 2,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали икономист, каква е тайната на успеха в икономиката. Той казал: - Някои страни намират петрол. А други не... - Ти клошар ли си? — Не, аз съм мениджър по връщане на бутилки! Програмист подслушва разговор на жена си по телефона: - Хм, програмист бил моя… Програмист, ама само на работата, вкъщи е само потребител. Някакъв мъж с палто влиза в морето и почва да плува наляво-надясно.Смаян рибар го вижда и му вика: -Ей,какво правиш? -Не виждаш ли-пера си палтото! -Че нямаш ли си пералня у вас? -Имам,но от нея ме се вие свят. Един евреин умрял и душата му отишла на небето и видяла Господ бог. Но лекарите по изкуствен път го съживили.....Излязъл той от болницата и се зачудил какво да прави...Вдигнал се, отишъл при Източния патреарх и му казал : - Аз бях на небето и видях Господ.Но не е вашия бог. Оня се уплашил и се замолил : - Ето ти 1 000 000 долара, само и само да си мълчиш!!!! - Добре - съгласил се евреинът. Взел парите. После отишъл във Ватикана и рекъл на папата: - Аз бях на небето - бог няма! - Мълчи, мълчи - не казвай на никого!!! - занареждал папата - Ето ти 1 000 000 долара - само мълчи! Взел парите човекът и отпрашил за Белия дом.Видял се с Бил Клинтън и му казал: - Аз бях на небето и видях Господ! - Да аз знаех, че има бог! Казвах ли им аз!!! - зарадвал се Клинтън. - Да ама е негър - рекъл евреинът.