Двама студенти са пред скъсване на изпит и казват на професора:
— Май пак няма да вземем изпита… — На бас за 200 лв, че ще имате тройки – казва професорът.
В училище.
Учителят ще прави писмен изпит. Казва, че няма да извини никого, освен в случай на изключително тежко болестно състояние.
- А, за изключително сексуално изтощение- пита един ученик.
Учителят се замисля дълго.
-Нее!- клати глава той - Ще пишете с другата ръка!