Обажда се мъж на жена си-блондинка:
- Скъпа, къде си?
- На работа съм..
- ? Че какво правиш?
- Нищо не правя, спокойно е тук, няма никой!(радостно)
- ... Скъпа...днес е неделя...
Един човек отива при съседа и чука по вратата. Чука ли чука, но никой не отговаря. Появява се кучето на съседа и му казва:
- И да чукаш и да не чукаш, няма никой.
Мъжът припаднал от изненада. След известно време се свестил и гледа пред себе си куче:
- Куче, ти не можеш ли да лаеш?
- Мога, но не исках да те плаша.