Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сексапилна мадама отива на преглед при лекаря. Той й казва: - Съблечете се. - Ама мен ме е срам... - Добре тогава, ще изгася лампата да не се притеснявате. Тъмнина, шум от сваляне на дрехи. Мадамата пита: - Къде да си оставя дрехите? - Ей тук, на стола, върху моите.
Лекари 3,989 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама бизнесмени. - Знаеш ли, аз въобще не мога да се срещна с тебе, ти вечно си зает. - казва единият. - А ти опита ли да си уредиш среща при секретарката ми? - Да бе, опитах се. Даже много добре си прекарахме с нея ама аз исках и с теб да се видя. Едно момченце се родило сляпо. Докато било малко не осъзнавало, че е сляпо. Порастнало обаче и разбрало, че е заобиколено от един свят, който то неможе да възприеме като другите хора. Станало му много мъчно и един ден отишло при майка си и си казало мъката. След няколко дни майка му отишла при него и му казала: - Ето сине, купила съм ти един мехлем, с който като си намажеш очичките преди да си легнеш и ги стискаш цяла нощ, сутринта като ги отвориш ще виждаш всичко. Преди да си легне, момченцето си намазало очичките с мехлема. Цяла нощ не заспало, за да ги стиска силно и да може на следващия ден като ги отвори да види всичко около себе си, другите деца, природата, цялата красота на света около него. Дошла сутринта. Момченцето отворило с надежда очички, но пак нищо не виждало. Отишло при майка си: - Мамо, аз пак нищо не виждам! Майката: - Честит първи април, сине! Родило се едно черничко бебе... Ма хубавко ,хубавко.. Дядо Господ го гледал ,гледал..радвал му се... и му казал:" толкова си хубавко,ще взема да ти сложа крилца..." Черничкото момченце зарадвано попитало:"Значи ще съм ангелче?" "Не,"-отговорил Дядо Господ-" прилепче".... Корабокрушение. Двама от пътниците оцеляват и попадат на безлюден остров. Единният огромен и мускулест, а другият един такъв слабичък, хилав. Още първия ден мускулестият опънал слабичкия, после му хвъркил и един бой, за всеки случай, когато ги намерят, да не се оплаче. И така дните се заредили един след друг: секс, бой, секс, бой... Един ден огромният мъж видял, че на хоризонта се задал кораб. „Брейй, сега ще ни открият и спасят, този слабак, ще вземе да се оплаче, че всеки ден съм го е*ал. “ - помислил си грамадата и предложил на хилката този път той да се възползва сексуално от него. Така и сторили, но когато актът приключил, огромния отново хвърлил един як бой на слабия. -Този път защо ме биеш? Нали обещах да не се оплаквам? - попитал дребосъка. А грамадата отвърнал: -А ти защо още от самото начало не ми каза, че е толкова хубаво? По-грозно от мъжко синхронно плуване може да е само женско сумо...