Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Крадец влиза в една къща и почва да краде. Един глас му каза в тъмното: - И аз те гледам, и Исус те гледа! Тоя светка фенера и гледа некъв папагал. Вика му: - Кои си ти, бе? Папагалът отговаря: - Аз съм Методий. Крадецът го пита: - К’во е тва име за папагал? А папагалът: - То и Исус е странно име за доберман, ама те го е зад тебе!
Животни 1,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

В една килия с три легла има двама затворника. Един ден надзирателят им казва: - След малко ще си имате нов съквартирант. Първият коментира: - Това е жена ми понеделник, сряда и петък. Вторият добавя: - И моята вторник, четвъртък и събота. След около половин час надзирателят докарва новият затворник, здрав едър мъжага. Той се настанява удобно и казва на досегашните обитатели: - Здравейте бебенца, аз съм вашата майчица и ще ви храня. И понеже цицката е само една, ще бозаете на смени..... Държавен чиновник към посетител: - Аз все ви казвам "Елате утре!", а вие все ми идвате днес! Чапаев и Петка се покатерват на много високо дърво. Клонът под Петка се счупва и той пада. - Ей, жив ли си? - Жив съм. - Краката, ръцете, главата здрави ли са? - Здрави са. - Защо не се качиш пак? - Не мога! Още не съм паднал... Защо истинската любов никога не е голяма, защо голямата любов никога не е първа, защо първата любов никога не е последна! Няколко студента в края на успешна сесия решили да съберат последните си стотинки и да си закупят алкохол за предстоящия купон. Парите обаче стигнали само за една бутилка водка. Пред вратата на квартирата, в която ще се състои купонът момчето носещо бутилката я изпуска и тя става на парчета. Всички приятели започнали да се вайкат, да псуват, да се тръшкат - само виновникът стои с ръце в джобовете и си трае. Виждайки това негово поведение другите започнали да го упрекват, че хем ги поканил, хем събрали последните пари, хем счупил бутилката, а сега даже не се ядосва. Тогава виновникът си изважда ръцете от джобовете и показва двата си откъснати ташака с думите: "Зависи кой как го изживява"