Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всички партии се стремят към властта, считайки, че точно тяхното крадене е най-справедливо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В леглото. Мъжът почва да се натиска към жена си. — Е, хайде де, скъпа. — Ох, не мога. Боли ме главата. — Ама аз да не те карам да мислиш?
Семейни
03.10.2017
2,929 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървял си един програмист и гледа - жаба! Взема я той, а тя му проговаря: - Виж кво, аз не съм обикновена жаба, аз съм принцеса. Само ме целуни и гледай в каква хубава девойка ще се превърна. Погледал я програмиста и я сложил в джоба си. Повървял, повървял, пък я извадил. Пак почнала тя : - Само ме целуни... И така няколко пъти. Разплакала се жабата, ядосала се: - Няма ли да ме целунеш най-после!!! - Виж сега - на мен принцеса не ми трябва, говоряща жаба по ме кефи!
Не ми трябва костюм за Хелоуин. Аз съм достатъчно грозен и плашещ и така.
Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища... абе ужас отвсякъде! Отишли катаджии на местопроизшествието. Един от тях прави опис: - Една ръка... на паважа, един крак... на паважа, ухо... на паважа, глава... на тортоа..., на тотроа..., на тотора... (подритнал я) на паважа...
От гледната точка на катаджията шофьорите се делят на две категории. На такива, които нарушават правилата, и такива, които искат да го прецакат.
- Как се казваш? - Анджелика без Х. - Но Анджелика не се пише с Х. - Еу нали и аз това казах.Изпратил: Светлин Теодосиев Радоев