Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Амазонките са като жените, само че още по-зли." (из ученическо съчинение)
Любими Герои 3,339 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво ще стане ако кръстосаме калвач и пощенски гълаб? Птица която чука на вратата преди да остави писмото! Разговор между мъж и жена: - Ухааа... - Ихааа.. ...Време е ... Двама монаси си говорят: - Братко Иване, защо наказаха брат Петър? - Хванахме го в килията с порно касета и порно списания! - Да, разбирам, но все пак сме християни - трябва да прощаваме грешките чужди. - Е как да го простим, като ги е откраднал от владиката! Международен симпозиум на фармацевтите. Обсъждат се хапчета за полова потентност. Става англичанина и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 8 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Англичанина гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината нямаме - на диаметър... Ръкопляскания в залата... Става французина и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 25 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Французина гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дебелината нямаме - на дължина... Ръкопляскания в залата... Става българина и казва: - А ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става като пъпеш. Въпрос от залата: - Ама как, на дължина, дебелина, обиколка ли...? Българина гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината и ширината нямаме - на вкус... Учителката към ученик: — Да би мирно стояло – не би дъска видяло.