Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Само 5 процента от българите са отговорили правилно на въпроса на НЦЦИОМ: "Доволни ли сте от правителството?"
Политически 2,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не искам да пиша по нечия „стена“ във FB. Ако ще е стена, искам да я опикая. Заплатата в България е като китайска детска играчка. Десет минути си играеш и се счупва, и чакаш следващата... Обама нали спечелил изборите и за да му честити Усама Бин Ладен му звани и провеждат следният разговор. — Честито бе Обама. — Благодаря! — Имах един сън,- се опитва да го подразно Усама – в който Америка е цялата в развалини. Трупове навсякъде, страдащи изобщо Ад. Обама спокойно отвръща: — И аз имах един сън ама за Близкия Изток. Гледам всички улици асфалтирани, градинки навсякъде и едни билбордове ама толкоз големи, че и от самолет можеш да ги прочертеш. — И кво пише – се чуди Усама. — Бе не знам. Не чета иврит. Върви си един по улицата с тениска с надпис отпред: "Аз съм глупак!" Хората разминаващи се с него се усмихват, после се обръщат след него да видят още веднъж глупака и четат надпис на гърба: "Ти също си глупак!" Според проучване на общественото мнение, 90% от катаджиите спят с мъже...