Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Гледа ли изслушването на Румяна Желева като кандидат за еврокомисар? - Да, по-добре да бях изслушал Красимир Аврамов на Евровизията...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спорт
- За месец във фитнеса харча 300 лева на месец. — Защо толкова много? — Барът е скъп.
Спорт
03.10.2017
3,942 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ефект от прехода към компютъризация - сега десет хиляди души трябва да работят сто години, за да направят толкова грешки, колкото една добра машина за секунда.
Привечер. Малка уличка. По уличката върви една жена и уплашено се оглежда. Забелязва мъж, който я следва. Тя свива в съседната пресечка, а той - след нея. След няколко опита да се отскубне от преследвача си, тя не издържа повече и се обръща към него: -Господине, защо ме следвате? Мъжът замислено: - Честно да Ви кажа, когато се обърнахте с лице към мен и аз си зададох същия въпрос...
Извънредно дебела жена влиза в магазин за продажба на текстил: - Бих искала да видя бикини, които да бъдат точно по моята мярка. - Аз също бих искал да видя такива, госпожо - любезно отговаря продавачът.
Три момчета си говорели помежду си. Първият казва: "Мисля, че аз съм най-умният човек в света." Вторият казва: "Мисля, че съм най-ниският човек в света." Третият казва: "Мисля, че имам най-малкият пенис в света". Затова те отиват в офиса на Световните рекорди на Гинес за да разберат. Първият излиза от офиса и казва: "Аз съм най-умният!" Вторият излиза от офиса и казва: "Аз съм най-ниският!" Третият почва да пищи: "Кой, по дяволите, е Джъстин Бийбър?"
Катаджия спита кола и вика: - Защо сте дали на кучето си да кара? - Извинете, но това куче не е мое, аз съм на стоп.