Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- За какво ви осъдиха? - За активно участие в сватби. - Как да го разбирам? - Ами във всички сватби все аз бях годеникът.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка влиза в аптека и казва: - Добър ден, искам една опаковка оралгин. - Ами то такова лекарство няма. - Няма ли? А аз си мислех, че щом правят аналгин би трябвало и оралгин да има....
Блондинки
03.10.2017
3,155 прегледа
Следващ →
Още вицове
70 годишен се жени за 18 годишна. Първата брачна нощ. Той чука на вратата на спалнята й и казва: - Идвам да изпълня съпружеския дълг. Изпълнил го и се прибрал в неговата спалня. След 30 минути пак чука и казва същото. Пак изпълнил съпружеския дълг и се прибрел. След 30 мин. пак чука: - Скъпа, да изпълня съпружеския дълг! - Но скъпи, ти вече два пъти го изпълни! - Ооо, извинявай скъпа, с тази моя склероза...
Двама шефове си говорят. - Какво прави готината ти секретарка? - Уволних я. Извъртя ми страхотен номер. Един ден влизам в кабинета, а тя ме посреща с "Имам една изненада за Вас" - и излезе. След малко се появава цялата ми дирекция на вратата, носят цветя, бонбони, коняци... Скандират: "Честит рожден ден, господин Директор"... - Е, какво лошо има в това? - Ами аз вече се бях съблякъл.
Nuke, Nuke избива...
Веднъж Чък Норис решил да хвърли граната... разхвърчали се крака, ръце, глави... и накрая гранатата гръмнала.
Две мутри пътуват по магистрала Тракия с Баварец. Спират до едни храсти да се облекчат, щото Баварецът няма бордова тоалетна. Облекчават се те, обаче изневиделица от храстите се подала змия и клъвнала едната мутра по ... (онази част от тялото). Завайкала се мутрата: - Лелееее! Шъ умръ, брато! - Нема, бе, брато, ше звънна на шефа по мобата, той ще каже какво да правим! Речено-сторено: - Шефе, братото го ухапа змия по ... (онази част от тялото), кво да праим? - Амииии ... в енциклопедията пишееее ... ухапаното място се изсмуква добре и след това се плюе! - Ясно, шефе! Затваря мобата и се обръща към братото: -Шефът каза да умираш!