Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шефът се обръща към свой подчинен: - Защо вчера не бяхте на работа? - Не се чувствах добре. - Носите ли бележка от лекаря? - Не. Вчера наистина бях болен...
Разни 2,200 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сесия в чуждестранен медицински университет. Студент на изпит явно "потъва". Великодушният професор се опитва да му помогне. Взима скалпела и го поставя в лявата страна на гърдите на студента, пред сърцето. - Кажете ми, къде ще попадна, ако срежа тук? - Как къде? В полицията, господин професор! Негър се влюбил в красива българка. Когато поискал ръката й, майката на момичето казала, че ще му даде дъщеря си, но ако изпълни три условия. -Купи й мерцедес! -казала майката. -Аз обича нея, аз купи кола! И купил мерцедес. -Построй й хотел с пет звезди! -Аз обича нея, аз построи хотел! И построил негърът хотел. -Ще ти дам дъщеря си, ако имаш 40-сантиметров член! -Аз обича нея, аз отреже десет сантиметра... Мъж влиза в аптеката и казва: — Имате ли клизми? — Имаме. — Направете ми една. Една блондинка и една червенокоса седят и гледат новините в 8:00 вечерта. По новините дават някакъв самоубиец, който скача от 17-ия етаж на сграда и блондинката разправя на другата: - Айде на бас, че няма да скочи. - Айде на бас, че ще скочи - казва червенокосата. Хващат се на бас и след малко той скача. Червенокосата казва: - Виж какво, аз те излъгах. Аз знаех, че ще скочи, защото гледах новините в 6:00, така че ти печелиш баса. Блондинката: - Ох, абе и аз ги гледах ама не мислех, че тоя пак ще скочи..... Internet все ни свързва ала БТК ни дели, ако ще и с модем Motorola да си. [по Васил Найденов]