Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж и жена лежат по гръб в кревата, гледат тавана, жената си мисли: "Мълчи, не желае да разговаря с мен, значи не ме обича, сигурно си има друга..." Мъжът си мисли: "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия крачка, мамаидеба..."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Измъчвай ме, измъчвай ме - стенел мазохистка. - Нямаа, нямааа - прошепнъл садиста!
Семейни
03.10.2017
2,907 прегледа
Следващ →
Още вицове
Син на борец: - Тате, тате, купи ми енциклопедия! - Я бягай от тука, баща ти само енциклопедии е карал като малък! - Защо борците си правят кръгли къщи? - За да не ги пресрещнат на ъгъла. Борче си купува GSM. Продавачът му обяснява: - Този модел има специални функции. Ето можеш а си настройваш силата на звънене: "в офиса", "на съвещание", "в стаята", "на улицата"... Борчето: - А в "Текила бар" има ли? Рано сутрин, разтревожена мутра звъни на своя шеф по мобифона и пита: - Шефе, нощеска сънувах, че съм картоф. Кво значи тва, бе? Шефът: - Лоша работа, Тиква. Или ще те закопаят наесен, или ще те приберат напролет... Нощ. Ню Йорк. Мутра спира такси. - Пич, карай към Пловдив... - Абе, ти да не си луд... - Слушай какво, пич! Виждаш ли тоя куфар? В него има половин милин долара... - ОК! Стария или новия град? Една мутра се хвали на приятелите си: - Днес си купих от новите мерцедеси. - Кои новите, бе? - Абе ВМW им казват.
Таксиметров шофьор към клиент: - Така, като ви гледам не вдъхвате много доверие. Имате ли пари? - Не се притеснявайте! Пари имам, но все още са у вас.
Доктор преглежда пациент и мърмори: - Хубаво, хубаво.. - Докторе, че кое му е хубавото?! - Хубаво е, че аз нямам такава болест!
Не искам да пиша по нечия „стена“ във FB. Ако ще е стена, искам да я опикая.
Блондинка звъни на ел техника: - Трябваше да дойдете днес да оправите звънеца! - Аз идвах до Вас. - Но аз днес не съм излизала даже от нас. - А аз дойдох, звъннах, никой не ми отвори и си тръгнах.