Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Не обичам, когато ме наричат склеротик. Господ ми е свидетел, все още имам съвсем здрава ерекция!
Бисери 3,281 прегледа
Следващ →

Още вицове

В училище трябвало да напишат изречение, което описва реална случка от ежедневието и да съдържа рима. Дошъл ред и на Иванчо. -Прочети ни твоето изречение! -казала учителката на Иванчо. -Вкъщи газих саламура, тя ми стигна чак до коляното. -Но, тук няма рима! -Щеше да има и рима госпожо, ако беше повече саламурата.... Срещат се двама приятели: - Как си с новото време? - Зле съм, да ти кажа ... - Защо? ... - По старото ми ставаше в кревата, а по новото вече ми става в трамвая ... След като "Рубин" победи "Барселона" с 2:1 на "Ноу Камп"‎, ръководството на Барселона е предложило да плати на Батков 40 милиона..само да вкара четирима левскари в "Рубин". Рано една есенна сутрин иконома на Милорд влиза паникьосан в стаята му по долно бельо и вика: -Милорд, наводнение... Милорд го прекъсва: -Джон, колко пъти съм ти казвал да не влизаш при мен в неопрятен вид. Ако обичаш напусни, приведи се в изрядна форма и тогава заповядай да ме информираш! Джон напуска стаята и след известно време се втурва отново в стаята викайки: -Милорд, реката преля... -Джон, колко пъти съм ти казвал да не влизаш при мен без да си почукал и без да си получил разрешение. Напусни и изпълни всичко както трябва! Джон излиза, чука на вратата. Милорд дава разрешението си. Джон влизайки замахва с ръка за покана като, че кани някой да влезе и казва: -Милорд, моля приемете Темза! Защо воланът на блондинката е изцапан с червило? Защото тя се е опитвала да надуе клаксона.