Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Родили сме се уморени, живеем, за да си починем и умираме, за да си починат другите от нас. Бийтълс
Бисери 3,233 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки разговарят: - Знаеш ли, Нова година се пада в петък. - Ох, само да не е петък - тринайсти! - Мога ли да изпробвам блузата на витрината? - пита клиентка в магазин. - Разбира се! - отговаря продавачката. - Така нашият магазин се изпълва с живот! Защо запорожците нямат предпазни колани? Защото шофьора може да забрави да го свали и да носи запорожеца на гърба си като раница! Жена отива при жена -сексолог и се оплаква, че мъжът й не й обръща никакво внимание. Докторката моли мъжa да отиде сам. - Вие, докторе, като жена ще ме разберете - разказва мъжът. - Сутрин вървя по улицата, срещам пощальонката. "Е вестника ли да Ви дам, или какво? ". - казва тя "Разбира се, или какво. " - казвам аз. Сядам в автобуса и отивам на работа. Контрольорката ми проверява билета: "Вие билета ли ще си показвате, или какво? ". "Разбира се, или какво. " - казвам аз. На работата секретарката ме пита: "Да Ви дам ли това, което съм разпечатала вчера, или какво? ". "Разбира се, или какво. " - казвам аз. И така през целия ден - със сервитьорката, с полицайката, с продавачката и даже с моята началничка. Вечер, когато се прибера в къщи вече не ми е до жени. - Мм, да. Случаят е сложен. Ще Ви лекуваме ли, или какво? Две приятелки си говорят: - Ау, детето ти толкова прилича на мъжа ти! - Да бе, чак и аз се чудя...