Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Теодоси Спасов - кавал номер едно на България
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Родили сме се уморени, живеем, за да си починем и умираме, за да си починат другите от нас. Бийтълс
Бисери
03.10.2017
3,233 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две блондинки разговарят: - Знаеш ли, Нова година се пада в петък. - Ох, само да не е петък - тринайсти!
- Мога ли да изпробвам блузата на витрината? - пита клиентка в магазин. - Разбира се! - отговаря продавачката. - Така нашият магазин се изпълва с живот!
Защо запорожците нямат предпазни колани? Защото шофьора може да забрави да го свали и да носи запорожеца на гърба си като раница!
Жена отива при жена -сексолог и се оплаква, че мъжът й не й обръща никакво внимание. Докторката моли мъжa да отиде сам. - Вие, докторе, като жена ще ме разберете - разказва мъжът. - Сутрин вървя по улицата, срещам пощальонката. "Е вестника ли да Ви дам, или какво? ". - казва тя "Разбира се, или какво. " - казвам аз. Сядам в автобуса и отивам на работа. Контрольорката ми проверява билета: "Вие билета ли ще си показвате, или какво? ". "Разбира се, или какво. " - казвам аз. На работата секретарката ме пита: "Да Ви дам ли това, което съм разпечатала вчера, или какво? ". "Разбира се, или какво. " - казвам аз. И така през целия ден - със сервитьорката, с полицайката, с продавачката и даже с моята началничка. Вечер, когато се прибера в къщи вече не ми е до жени. - Мм, да. Случаят е сложен. Ще Ви лекуваме ли, или какво?
Две приятелки си говорят: - Ау, детето ти толкова прилича на мъжа ти! - Да бе, чак и аз се чудя...