Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Детски глас: - Ало, аварийната служба ли е? Тука в нашия блок асансьорът заседна, с един чичко и една лелка вътре. Ако се съди по стоновете, лелята е тежко ранена.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Как се нарича мъж, който е изгубил 90% от интелигентостта си? - Разведен.
Разни
03.10.2017
1,625 прегледа
Следващ →
Още вицове
Наш Славчо и бай Тудор се натрескали здраво и на път за вкъщи Славчо лазел по земята, а Тудор се подпирал по оградата. - Абе, веселяк, виж как си се напил, лазиш като куче. А Славчо отвърнал: - Ще те видя и теб като свърши оградата.
Мъж и жена. Скандал. Жената: - И сега какво. Развод. - А, развод. Ще я караме по старому. Ти ще казваш какво да правя, а аз зад гърбa ти ще продължавам да си правя каквото си искам.
Попитали един шоп :<BR>- Какво можеш да правиш? <BR>Шопът отговорил :<BR>- Е па мо’ем да копам.<BR>Попитали го :<BR>- А друго можеш ли да правиш?<BR>И той отговорил:<BR>- Е па мо’ем и да не копам.
Мъж в магазина: - Имате ли захар на бучки? - Нямаме. - А някакви други бонбони за тъщи?
Отишли двама съседи за риба и единия - хвърля, вади, хвърля вади, а другия нищо. По едно време му вика: - А бе комшо кажи сега как става тоя номер та и аз да хвана нещо? - Ще ти кажа, но обещай да не казваш на никой - отговорил му той. - Значи вечер когато жена ти заспи откъсваш няколко косъма от оная й работа, щото тука само на такова калве... Прибира се той у тях чака жена му да заспи и скубе няколко косъма... Тя се пробудила и рекла в просъница: - Еееее комшо, пак ли за риба бе...