Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Новопостъпил нюйоркски полицай за пръв път излязъл с патрулна кола. Сержантът му дал по-опитен партньор. След час ги пратили да разпръснат група хора, които се мотаели на ъгъла на Четирийсет и трета улица. - Аз ще се справя сам - възбудено заявил новобранецът. Когато стигнали на Четирийсет и трета улица и видели малката тълпа на ъгъла, той скочил от колата и извикал: - Добре, разкарайте се. Нямате ли си домове? Тълпата не бързала да изпълни заповедта, затова полицаят повторил: - Хайде, разотивайте се. Озадачени, хората бавно тръгнали в различни посоки. Новобранецът се качил в колата. - Не беше зле, а? - гордо попитал партньора си той. - Да, добре се справи. Жалко, че беше автобусната спирка…
Полицаи 4,125 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? - пита съдията. - Когато не отдавна ме съдихте, ми казахте: "Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял ден?" Е, аз кога да работя? Времето крие в себе си потайно благородство, то ни връща загубеното чрез мъдростта и спомените! Една двойка решила да се жени и момичето завело приятеля си да се запознае със семейството й. Хапнали, пийнали, и по едно време младежът се изправил и казал: "Искам, преди да се оженим, да знаете някои неща за мен. Аз, казал, обичам честичко да си пийвам, абе направо се напивам". Тъщата, като чула това, казала "Ама..", но той я прекъснал: "Няма ама, да се знае. Освен това, като се напия, ме избива и на бой, абе направо се бия". Тъстът, като чул това, понечил да се обади: "Ама.." "Няма ама - прекъснал го кандидат-зетя - да се знае". Най-накрая, след всичко, ми се приебава. Но не всеки път от жената, а от време на време и от балдъзата..." Годеницата му като чула, казала: "Ама..как.." А балдъзата я срязала: "Няма ама, отсега да се знае" Директорът на цирка обикаля из района и какво да види - дресьорът играе шах с един от конете. - Бре! Кон да играе шах! Невиждано! Той трябва да е много интелигентен! - Ами, интелигентен... Нищо особено, водя го 3:2. Попитали Радио Ереван: - Каква е разликата между НРБ и РБ? - Същата, като тази между ОДС и ДС.