Стария трапер влязъл в един Бар, седнал и казал на бармана:
- Барман едно уиски за мен и още едно за човека вляво!
Човека изумен казал:
- А не мерси аз не пия алкохол...
Трапера си извадил револвера и го застрелял в главата и казал на бармана:
- Барман едно уиски за мен и още едно за човека вдясно!
Този от другата му страна видял какво е станало с предишния клетник и веднага казал:
- Да аз ще изпия едно с удоволствие.
Обаче стария трапер пак си извадил револвера и затрелял и него.
Бармана останал като ударен от гръм, но все пак намерил сили да попита трапера:
- Амааа вие защо, ги убихте така и двамата?
Траперът станал ядосан и казал:
- Няма ДА и Не при стария трапер!
В детската градина пристига комисия на проверка. Навсякъде - чистота, тишина, спокойствие...
- Как сте го постигнали? - питат удивени хората от комисията.
- Ами, разделихме децата на групи - обясняват учителките и повеждат комисията по коридора.
На вратите - надписи:
"Много добри деца",
"Добри деца",
"Не особено добри деца",
"Лоши деца",
"Много лоши деца",
"Ужасни деца",
"Безнадеждни деца",
"Иванчо"...