Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Александров,твоите задължения към мен са по-големи отколкото тези на България към лондонския клуб… Учител по физика ВВМУ-Варна
Бисери 2,968 прегледа
Следващ →

Още вицове

Като бях малък, бяхме много бедни. Толкова бедни, че ако не бях момченце, нямаше да има с какво да си играя по цял ден... Бащата кърлеж учи сина как да се храни: — Ще пиеш кръв от няколко човека, докато се нахраниш. Синът: — Защо от няколко, не може ли само от един, ама много ? Бащата: — Ти си кърлеж, а не адвокат. Иванчо - поет - Марийке. Какво ще имаме следващият час? - Граматика. - Да ми играеш без гащи акробатика. - Мръсник. На следващият ден. - Марийке. Какво ще имаме следващият час? Тя, вече взела си поука: - Литература. - Да ти го тура. - Простак. На следващият ден. - Марийке. Какво ще имаме следващият час? Тя с надменен поглед: - Български език. - Лапни ми го само за миг. - Животно. На следващият ден. - Марийке. Какво ще имаме следващият час? Тя с поглед на победител: - Христоматия. - Да ми ядеш косматия. Син пита баща си: - Татко, какво са парите? - Парите, синко - замечтано казва бащата, това са мерцедес, френски коняк, хубави жени... - А когато няма пари? - пита синът. - Ами - трамвай, чай, майка ти... Зима, супер студ, пътува в рейс една блондинка и седи до отворен прозорец. - Извинете госпожице, може ли да затворите прозореца, защото вън е много студено! Блондинката не казва нищо. - Извинете, хайде да затворите прозореца, защото навън е супер студ! Пак нищо. Накрая един става и затваря ядосан прозореца. Блондинката седи и си мисли: - И кво ся, навън да не стана по топло?!