Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Покрай затвора минава младо момиче. Глас от прозореца: - Госпожице, какво ще правите вечерта на 10-ти април 2011 година?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Бащата на Иванчо влиза в стаята и гледа сина си да клати баба си и учуден го пита: - Абе сине, ти нормален ли си бе, що чу**ш майка ми? А Иванчо поглежда баща си и казва: - А ти защо го правиш с моята, бе ?
Тъпизми
03.10.2017
3,596 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка се качва в самолет и сяда в бизнес класа. - Но г-це. Вие сте за икономична поправя я стюардесата. - Аз съм блондинка, хубава съм, летя за Лондон и няма да се махна - настояла блондинката. След малко пристига вторият пилот - но г-це. Последвало вече познатото ... хубава съм, летя за Лондон и няма да се махна!!!-възмутено отговорила блондинката. Всички се видели в чудо, инат. По едно време радиста попитал какво става, и получил отговор: - Абе има тук една блондинка. - А бе защо не казахте по рано жена ми е блондинка. Пристигнал той при злополучната блондинка и и прошушнал нещо на ухо, при което тя скочила и изкрещяла: - Ама защо не ми казахте!!! Грабнала багажа и хукнала към местото си. Всички били парализирани, какво и каза??? Попитали радиста. - Ами казах и че бизнес класата не лети за Лондон.
Говорят си двама политолози: - Има човек - има проблем, няма човек - няма проблем. - Това го е казал още Сталин. - Не, това го каза Обама след убийството на Кадафи.
- Как мина разходката ви в зоопарка? - Чудесно аз си харесах една маймунка, а татко едно гълъбче. - Какво гълъбче? - Това, дето продаваше билетите на входа.
- Защо в България празника на труда се отбелязва с толкова много почивни дни? - Защото сме на последно място по производителност на труда...
Мъж се връща от командировка. Под леглото няма никой, и в гардероба и в банята. Отива при жена си и я погалва с думите: - Остаряваш, скъпа!