Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
През 2014 година кубик вода ще струва 2,5 евро. Шефът на "Софийска вода" поне 240 000 лева на мсец...
Разни 1,272 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първият ден на Мохамед в училище - Как се казваш?- пита учителката. - Мохамед. - Ти вече си американец- реплекира учителката- Така, че отсега ще се казваш Къртис. Мохамед се прибира след училище вкъщи и майка му пита: - Как мина първия учебен ден, Мохамед? - Моето име вече не е Мохамед. Сега съм американец и името ми е Къртис. - Искаш да опозориш семейството ли?- ядосано казва майка му- Нима се срамуваш от родителите си, народа си, религията си? Засрами се! - след което го набила и се обадила на баща му да се оплаче. Прибрал се бащата от работа бесен и той го набил. На следващия ден Мохамед отива на училище и учителката, виждайки синините по него, пита: - Какво се е случило с теб Къртис? - Накратко госпожо, след пристигането ми в Америка, бях атакуван от двама араби. Марийка се хвали на майка си: - Мамо, днес един чичко ми каза, че съм много хубава и ако легна с него ще ми купи ей тези обувки.. (сочейки към краката си) - Благодаря. - За какво? - Всеки път казвам "Благодаря" вместо "Върви на майната си", за да не обидя някого. - Много добър начин. - Благодаря. Две възрастни дами отишли за първи път на конни надбягвания. Едната дори заложила на кон 5, но той стигнал на финала последен. - Слава Богу!- възкликнала тя. - Не знам какво щях да правя с този кон, ако го бях спечелила. Ако всичко изглежда, че върви нормално, значи си пропуснал нещо.