Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Внуче пита баба си: - Бабо, защо когато мама и татко се скарат, на другия ден си говорят все едно нищо не е било, а когато се скарате вие с дядо не си говорите по един месец? - Защото умря оня, дето ни сдобряваше, бабиното.
Семейни 3,288 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момиченце за първи път присъства на бракосъчетание. По едно време дърпа майка си за роклята и пита: - Мамо, защо булката е цялата в бяло? Майката: - Защото бялото е цветът на радостта и щастието. За булката, днес е най-щастливият ден от живота.... Момиченцето /след кратък размисъл/: - Мамо, а защо тогава младоженецът е в черен костюм? - Никак не им е лесно на медиите. - Що? - Май ще вдигат ДДС-то... - Какво им е трудно на тях? Нали ББ ще го качи? - Да, де. Но нали медиите преди няколко месеца писаха, че благодарение на ББ ще се свали ДДС-то, а сега ще трябва напишат, че ББ ще го качи и, че това е чудесна новина... Жена е при врачка. - Обичат ме двама мъже. Кажете, на кой ще му провърви? Врачката разгледала картите, а после внимателно погледнала жената и казва: - Ще му провърви на Боян, за теб ще се ожени Пешо. Аз съм за хубавите женски гърди...с две ръце!!!:-) - Твоя мъж с какво се занимава? - С бира. - Произвежда или търгува. - Купува и пие.