Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да се ожениш на 20 е като да си тръгнеш от купон в 20:30 часа ....
Бисери 3,144 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по химия: Госпожата: - Николай, какав разтвор получи? Николай: - Зелен, госпожо! - Браво - 6. Марийке, какав разтвор получи? - Зелен, госпожо! - Браво - 6. Иванчо, какъв разтвор получи? Иванчо: - Черен, госпожо! - 2-ка, Иванчо. Клас, залегни! Едновременната връзка с две момичета с различен цвят на косата увеличава желанието за чистене на апартамента! Обява: "Погребални услуги. В случай на нужда: пълна дискретност." ...събуждам се сутринта след страшен запой, и гледам - нищо ми няма! Лежа си кротко в канавката, якето ми го няма, дънките ми ги няма, портмонето ми го няма, часовника ми го няма... Абе изобщо - нищо ми няма! Извикал кмета селския глашатай и му казва : -Стамате! Излез на центъра и удари тъпана, та цялото село да чуе това - ще се провикнеш и ще кажеш: -Аз имам дълг, но кмета е двойно по-задължен да ви каже, че по случай 24 май в сградата до моста ще се проведе училищно представление и за местата отпред ще се плаща 3лева, за местата от задните редове ще се плаща 2 лева, за правостоящи 50 стотинки! Отива Стамат насред площада и многозначително се провикнал: -Съобщава се на населението и гостите на селото, че аз имам дълъг, но на кмета е двойно по-дълъг и по повод на неговите 24 санта учителките ще дават под моста - отпред 3 лева, отзад 2 лева, а за ръкостискащи по 50 стотинки! Край на съобщението!