Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама си говорят за семейния живот. - Вече 15 години сме женени. В началото така я прегръщах и целувах, че ме беше страх да не, я задуша. - А, сега? - Сега, натам отиват нещата!
Семейни 2,940 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сватбени пожеланияВ спорта се казва "старт". В литературата - "увод". В операта - "увертюра". А в живота, може би "начало". И така - УСПЕШНО НАЧАЛО! - Не мога да разбера, как за един ден успя да направиш толкова глупости? - Ами станах много рано... - Ей, защо плачеш? - Никой не иска да говори с мен, всички ме смятат за тлъста и ме игнорират. - Глупости! Вземи си два стола и идвай при нас. Рейгън, Митеран, Горбачов и Живков пътуват във влак. По едно време Рейгън вади бутилка бърбън, сипва си чаша и за да покаже колко е ларж, изхвърля останалото през прозореца. Митеран отваря шампанско "Дом Периньон", сипва си малко и също изхвърля останалото. Като вижда това, Горбачов става, хваща Тодор Живков и го изхвърля през прозореца. Секунди преди тръгването на влака в едно купе до прозореца стои мъж и гледа навън.Изведнъж гледа на перона да тича някакъв и вика: Петров !Петров !Кой е Петров ? Мъжът във влака става,отваря прозореца,подава си главата навън и казва: - Какво има ? - аз съм Петров. - Мъжът от перона се приближава,забива му две яки крушета и си тръгва.Удареният сяда на мястото си и доволно заявява: - Ама как го метнах.Аз не съм Петров.