Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Лошо време се оправя, лош човек - никога.
Бисери 3,446 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват в стар Москвич възрастно семейство от Шумен. Бабата не дочува добре и постоянно кара дядото да й повтаря. Малко преди да влязат в града ги спира млад полицай: - Добър ден документите за проверка! Бабата се обръща към дядото и вика: - А ? - Документите иска човека! Полицая поглежда документите и с кисела физиономия пита: - От Шумен сте, така ли? Бабата пак не чула и се обарнала към дядото: - А? - Пита от къде сме момчето...От там сме! Да!... а защо питате? - попитал стареца. - Ооооо, там сам правил най-скучния и досаден секс в живота си! Бабата пак не разбрала и питала: - А? Какво каза момчето? - Каза, че те познава!!! - казал дядото. - А Генко защо се държи така странно – ту плаче, ту се смее? — Жена му го напуснала днес… — А защо плаче? Действието се развива на фронта когато, германците нападат швейцарците... Германкият генерал се качва на хълма, оглежда се и извиква силно: - Избийте мърмотите, донесете ми шоколада! 1988-ма година. Тодор Живков изнася доклад, половината зала спи. Изведнъж някъде се появява плъх. Будните се развикват: - Хванете го, убийте го! Един заспал, стреснат от виковете се събужда и започва да вика: - И сина му, и сина му! В един бар двама мъже си говорят. - Мараба, братчет, айде да пием по едно. - За кое да пием? - попитал другият. - Ами ти къде живееш? - В квартал Възраждане. А ти? - А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. - Барман, я налей по едно. - Кой блок? - 15-ти блок. - Ха, и аз живея там. - Барман, налей по още едно. - Кой вход? - 13 вход, а ти? - А и аз там. - Барман, дай по още едно. - А на кой етаж? - На петия, а ти? - И аз там. - Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: - Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? - Абе, двама братя се. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.