Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво става като си потопиш оная работа в рекичката край Чернобил? - Ядрена бойна глава.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Обява: Търси се програмист с компютърни познания.
Програмисти
03.10.2017
3,426 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един пиян си тръгнал от кварталната кръчма здраво фиркан, но още му се пиело и минал през денонощния да си вземе нещо и за вкъщи. Купил с последните си пари бутилка червено вино и се заклатушкал към дома си. Но по пътя равновесието му изневерило и яко се изтърсил. Станал, изтупал се и видял, че на земята има локва от червена течност. Той панически се хванал за главата и викнал: - Охххх... мале мале мале!!! Дано да е кръв! Дано да е кръъъв!!!
В какво вярват мъжете: -Че,могат да правят хубав секс. А, в какво не вярват: -Че,може това да не им се случи понякога. * * * * * * * Как бие тъпъна на сватба? -Големият бие-Честна ли е булката? А малкият-ще видим и чуем довечера. ** ** ** ** Какво е незадоволен мъж? -Когато жената го завърже гол за леглото и не му пусне,върти се в кръг,облича се и си отива.
Нощният пазач на гробищата влетява при началника си и виква: - Край! Няма повече! Напускам! Не мога да работя тук. - Защо бе? - Ами ходя наоколо и какво виждам - навсякъде само надписи - "тук почива еди-кой си", "тук намери вечен покой еди-кой си", "спи спокойно, дядо...". И какво - всички спят и си почиват, само аз бачкам!
Има неща в живота които не ги осъзнаваме, има моменти които не ги забравяме, има чувства за които всичко даваме.
Чакам на червен светофар. Циганка с дете на ръце чука по стъклото: - Ше даваш два лева за детето? Дадох й. След малко пак чука. - Кво искаш - викам - нали ти дадох два лева? - Епа, земи детето, де!