Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителя: - Влак се движи от град А за град Б със средна скорост 60 к/ч, броя на пътниците 324 и дължината на влака е 30 м. Пита се на колко години съм аз? - Иванчо: - Вие г-н учителю сте на 32г. - Браво бе Иванчо, как позна? - Елементарно бе даскал, като задавам такива въпроси на баща ми, той казва че съм полу-идиот, а съм само на 16....
Иванчо и Марийка 3,484 прегледа
Следващ →

Още вицове

Войник се обръща към командира: - Другарю командир, заповедта е изпълнена! - Но аз нищо не съм заповядвал! - А аз нищо не съм правил. - Какво е общото между точките на Левски в Шампионската лига и Дядо Коледа? - И двете са само мит! Група психолози решили да проверят докъде може да стигне търпението на българина.Събрали хората от един жилищен блок и им казали: -От утре ви спираме водата.Някакви въпроси? -Не - отговорили хората и си тръгнали. На следващия ден ги извикали и им казали,че ще им спрат и тока. -Въпроси? -Не. Така,след като ги лишили от всичко, от което могат,без да се зададе нито един въпрос,психолозите учудени и не разбиращи търпението на хората,решили да предизвикат някаква реакция за последен път.Събрали ги и им казали: -Утре ще ви избесим всичките.Някакви въпроси? От тълпата някой плахо вдигнал ръка. -Я,най-после някакво раздвижване - казали си психолозите: Eдин човек се надигнал и страхливо попитал: - А въженцата вие ли ще ни ги дадете,или ние да си ги носим? Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се, може да караш в насрещното! Един приятел разказва на друг за отпуската си: - Представи си, качвам се на нощния влак във Варна, а в купето аз и една разкошна блондинка. И никой друг! С нея пийнахме... - И? - Какво и? Съблича се тя - жестоко тяло! Такива крака, цици! А какво правихме само... И после изведнъж започна да плаче. Разправя, аз съм такава мръсница, имам си такъв готин мъж, толкова ме обича, толкова ми е верен, а аз да взема така да направя, никога няма да си простя... Така се разкая, че даже и аз се раплаках. - А после? - Какво после? Чак до София, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се, плачеме, чукаме се...